RENOVACE dveří a zárubní
 
Renovace dveří a zárubní systémem WELLE je rychlá a dostupná metoda obnovy vašich starých a zašlých interiérových, tak i vchodových dveří. Dokonalý vzhled, odolnost a praktičnost systému WELLE, Vám zajistí „nové“ dveře na další dlouhé roky.
 
 
Co Vám můžeme nabídnout?
 
– bezplatnou poradenskou službu
– renovaci bytových nebo kancelářských dveří
– design a cenu, kterou si tvoříte
– renovaci zárubní dveří
– výběr z 18 základních odstínů speciálních nárazuvzdorných fólií
– výběř z 33 základních druhů skel
– veliký výběr kování, zámků a klik
– čistotu a rychlost
– příjemné, profesionální jednání našich pracovníků
 
 
Finální vzhled dveří si zvolí každý zákazník sám
 
Renovační systém WELLE nabízí možnost zhotovit z prosklených dveří dveře plné a naopak. Máme na výběr širokou nabídkou typů a tvarů rámečků včetně mnoha druhů skel, kování a zámků. Samozřejmostí jsou také bezpečnostníprvky, jako např. bezpečnostní zámky, oplechování, bezpečnostní kování či fólie na sklo.
 
 
Bezplatné zaměření dveří a zaslaní cenové nabídky
 
Před každou renovací dveří a zárubní je zapotřebí návštěva a zaměření dveří od našeho technika. Zaměření dveří a zaslaní cenové nabídky je zcela zdarma. Technik všechny dveře prohlídne, posoudí jejich stav a zaměří je. Pomůže vám s výběrem typu dveří, vhodným dekorem a prosklením. Zodpoví vám vaše otázky a dotazy. Na základě získaných informací vám zhotoví cenovou kalkulaci, kterou vám zašleme na vaš e-mail nebo poštou. V den zaměření Vám technik také podá informaci o orientačním termínu ohledně vaší renovace. Po odsouhlasení cenové nabídky se domluvíme na přesném termínu renovace. Kontaktujte nás, dohodneme termín s technikem, zaměříme dveře, vybereme společně dekor a provedení celkové renovace.
 
 
Jak probíhá renovace dveří
 
Dveře si u vás vyzvedneme a odvezeme do naší dílny, kde dveře upravíme dle vašich požadavků a připravíme jejich povrch pro další postup. Renovace systémem WELLE spočívá v nanesení dekorační fólie tloušťky 0,4 mm za tepla na celé dveře, vypnutí, ukotvení a začištění dveří, po vychladnutí je fólie dokonale vypnutá. Navíc je díky svým elastickým schopnostem nárazuvzdorná a otěruvzdorná. Povrch je velice odolný a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Hotové dveře přivezeme k vám domů a osadíme je zpět do zárubní. V případě zájmu provedeme renovaci zárubní.
 
 
Jak probíhá renovace zárubní
 
Renovace zárubní se provádí u vás doma. Zárubně s dveřmi sjednotíme do vámi zvoleného dekoru, aby spolu vše ladilo bez bourání a stavební práce. Vše bude rychlé a bez nepořádku. Zachováme původní světlou průchozí šířku.
 

 

obr renovace banner

 
Renovace provádíme
v Praze a okolí další dle dohody
 
large 5
certifikat certifikat3
certifikat2
certifikat4